O nas

Nasza działalność obejmuje cross-border business law w relacjach pomiędzy Niemcami a państwami Europy Środkowo - Wschodniej ze szczególnym uwzględnieniem Polski.

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną we wszelkich dziedzinach prawa istotnych dla funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Działając na rzecz naszych Mandantów wykorzystujemy obok gruntownej znajomości systemów prawnych, w ramach których funkcjonują nasi klienci, również nasze międzynarodowe doświadczenie, a także perfekcyjną znajomość języków oraz nasze zakorzenienie w środowisku kulturowym, zarówno Niemiec, jak i ich wschodnich sąsiadów.

W ramach poszczególnych projektów współpracujemy z doświadczonymi biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi i gospodarczymi, a także utrzymujemy bliskie kontakty z organizacjami gospodarczymi, instytucjami oraz organami administracji w krajach, w których koncentruje się nasza działalność.

Tworzymy strukturę niezależną i zbudowaną w sposób przejrzysty, dzięki czemu szybko i elastycznie możemy reagować

na zmiany uwarunkowań dokonujące się w obecnym świecie nierzadko w zawrotnym przecież tempie. Niezmiennie jednak przedkładamy jakość świadczonych przez nas usług ponad ich ilość, hołdując przy tym zasadzie, iż nasze honorarium musi pozostawać w odpowiednim związku z wymierną korzyścią odniesioną przez mandanta wskutek naszej działalności.

Świadczymy obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców o różnej wielkości oraz strukturze. Do grona naszych klientów zaliczamy zarówno przedsiębiorców średniej wielkości, jak i spółki - córki międzynarodowych koncernów, a także spółki akcyjne notowane na giełdzie.

Nie oferujemy Państwu jedynie udzielania suchych odpowiedzi na zadawane pytania prawne lub rozwiązywania już zaistniałych problemów, lecz w znacznie większym stopniu postrzegamy siebie jako doradców, których zadaniem jest znalezienie ram prawnych dla Państwa planów, strategii i wizji w taki sposób, abyście zawsze znajdowali się Państwo o ten przysłowiowy krok przed konkurencją.

  • o nas linia aktualnosci linia kontakt linia impressum
  • 2012 © Pietrzyk&Kollegen